STROJNÍ VYŠÍVÁNÍ, TEXTILNÍ REKLAMA

VYŠÍVÁNÍ STRUŽKA

logo vs male

VYŠÍVÁNÍ STRUŽKA

 

PROVOZOVNA:
Rostislav Stružka
Západní 75
796 04 Prostějov
 
SÍDLO FIRMY:
Rostislav Stružka
Karla Svolinského 313/3
796 04 Prostějov


Tel: 721 309 370
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Naše firma působí v oblasti strojového vyšívání, transférového potisku textilu FLEX, FLOCK, sublimačního tisku na potisknutelný FLEX, TEX,  polestrové materiály ( sportovní dresy, funkční trika) a  v oblasti textilní reklamy pro firmy, kolektivy i jednotlivce.

Používáme vícehlavé vyšívací automaty značky INBRO, na kterých zhotovujeme kvalitní nášivky, výšivky, aplikované výšivky, plastické výšivky, výšivky v kombinaci se sublimačním tiskem (3D)a to jak na hotové výrobky - trika, čepice, šály, ručníky, bundy, svetry - tak i na různé druhy materiálu od jemných saténů až po těžké kůže či koberečky do automobilů. Výrobky a materiály na vyšívání si můžete vybrat u nás z katalogů, nebo dodat vlastní.

Zajišťujeme komplexní služby. Navrhneme způsob provedení výšivky nebo tisku, doporučíme velikost, vhodný materiál podkladu včetně požadovaného barevného provedení.

Pro vytvoření vyšívacího programu je nutné dodat předlohu v elektronické podobě ve formátu CDR, AI, PDF v křivkách , ale pokud takovou předlohu nemáte, provedeme vektorizaci předlohy za mírný poplatek u nás.

Obratem Vám odpovíme na Vaše dotazy a dodáme předběžnou kalkulaci výšivky, kde uvádíme odhadovanou maximální cenu.
Před realizací Vaší zakázky si společně odsouhlasíme vzorek výšivky , její umístění na výrobku a barevnost.

Vlastní DTP studio nám umožňuje pružně a rychle reagovat na požadavky zákazníků. Pro spokojenost zákazníků přistupujeme ke každé zakázce individuálně.

Také zhotovujeme vyšívací programy na zakázku - bez následné výroby výšivek u nás.

VYŠÍVÁME A TISKNEME UŽ OD 1 KS

 nitě

 


 

 
Ke kalkulaci můžete využít formulář, ve kterém nám popište svoje požadavky a připojte obrázek, který se použije pro výrobu výšivky

 

dilna 1

dilna 2

dilna3

Copyright © 2014. All Rights Reserved.